HERBATINT VEGETAL COLOR matu krāsa

Herbatint Vegetal Color ir 100% bioloģiska matu krāsa un kopšanas līdzeklis, kas sevī apvieno augstas kvalitātes augus, spējot nokrāsot matus, un ajūrvēdas lapu pulveru spēku. Tās izejvielas ir audzētas Indijā bez jebkādām ķimikālijām, pesticīdiem un mēslojuma. Šī dabīgā matu krāsa ir skaistumkopšanas līdzeklis, kas ar vienkāršām darbībām baro un atjauno jūsu matu šķiedras un galvas ādu.

100% BIOLOĢISKA MATU KRĀSA

Šī bioloģiskā matu krāsa ir izgatavota no hennas un citu augu visvērtīgākajām daļām, lai saglabātu visas to īpašības un sniegtu jums tikai labāko no dabas, bez mākslīgajām krāsvielām, pikramātiem vai citām ķīmiskām vielām.

Audzēšana tiek veikta, ievērojot visus augkopības principus un izmantojot modernāko augu pulverizācijas procesu.

Nesatur ķīmiskas vielas

DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS

Piemērots vegāniem un ražots bez cietsirdības pret dzīvniekiem

AJŪRVĒDAS LAPU PULVERI

Herbatint Vegetal Color krāsvielu augi tiek atbildīgi audzēti Rādžastānā un atbilst Eiropas kosmētikas kvalitātes standartiem.

8 TOŅI

Nav nepieciešamas eksperta zināšanas. Jūs varat izvēlēties savu toni no 8 jau sajauktiem un sabalansētiem toņiem, nodrošinot intensīvu rezultātu, kas pielāgojas jūsu dabiskajiem matiem.

VIEGLI LIETOT

Pateicoties smalkajam pūderim, produkts ir ekskluzīvs un efektīvs: viegli sajaucams, uzklājams un izmazgājams, ar intensīvu un spilgtu krāsu rezultātu.

SAUDZĒJOT DABU

Herbatint iepakojums ir izgatavots no pilnībā pārstrādājama papīra, norādot tā izcelsmi. Herbatint produkti neatbalsta testēšanu ar dzīvniekiem un ir piemēroti vegāniem. Nav vienreizlietojamu piederumu, izvairoties no atkritumu un nevajadzīgas plastmasas radīšanas.

PĀRDOŠANĀ VESELĪGAS PĀRTIKAS VEIKALOS, DABAS PRODUKTU VEIKALOS UN APTIEKĀS

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.