Lietošana

1.
CIK BIEŽI MAN VAJADZĒTU KRĀSOT MATUS?
Ja izmantojat Herbatint ilgnoturīgo matu krāsu, tie jākrāso, kad ataugušie mati kļūst redzami, parasti pēc 5 nedēļām.
2.
KĀ PADARĪT MATU KRĀSU ILGĀK NOTURĪGU?
Regulāra Herbatint normalizējošā šampūna un Royal Cream balzama lietošana un kombinēšana pēc matu krāsošanas ar Herbatint ilgnoturīgo matu krāsu garantē, ka krāsa saglabāsies ilgāk un būs intensīva. Matu kopšanas līnijas produkti ir īpaši izstrādāti, lai maigi attīrītu, atjaunotu matu dabisko līdzsvaru pēc krāsošanas un dziļi barotu to šķiedras, atjaunojot veseliem matiem raksturīgo vitalitāti, elastību un spīdumu.
3.
KĀPĒC MAN VAJADZĒTU LIETOT NORMALIZĒJOŠO ŠAMPŪNU UN ROYAL CREAM BALZAMU?
Normalizējošais šampūns maigi attīra matus, nemainot krāsas stabilitāti. Šis īpaši izstrādātais šampūns saudzīgi noņem krāsojuma paliekas, nemazinot krāsas intensitāti.
Royal Cream balzams ir reģenerējošs, intensīvs kopšanas līdzeklis ar bagātīgu proteīnu saturu, ko veido kviešu dīgstu eļļa, F vitamīns un alvejas ekstrakti, kam ir pretkairinājuma un barojošas funkcijas. Atjaunojot matu dabisko līdzsvaru, Royal Cream balzams padara matus mīkstus, spīdīgus un veselīgus. Normalizējošo šampūnu un Royal Cream balzamu var lietot katras matu mazgāšanas reizē, tādējādi krāsa saglabāsies ilgāk un nodrošinās jūsu matiem ilgtermiņa labsajūtu.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.