Apbalvojumi un atdzinības

Herbatint ir saņēmis vairākus apbalvojumus un atzinības, pateicoties tam, ka uzņēmums sevišķi vērš uzmanību inovācijām un kvalitātei.
2021 – BEST OF NATURAL BEAUTY
BALVA – BETTER NUTRITION (ASV)
Herbatint normalizējošais šampūns un Royal Cream balzams ir ieguvuši žurnāla Better Nutrition Magazine balvu Best of Natural Beauty 2021 – Hair Care par to izcilajām īpašībām. Produkti ieteikti ideālajā iepirkšanās ceļvedī kā personīgās higiēnas must-haves 2021. gadā.
2020 – BEST OF NATURAL BEAUTY
BALVA – BETTER NUTRITION (ASV)
Herbatint Royal Cream balzams atzīts par gada produktu, pateicoties tā izcilajām īpašībām, un ieguvis Better Nutrition Best of Natural Beauty balvu. Produkts ieteikts matu kopšanas must-haves sarakstā 2020. gadā.
2018 – BEST OF NATURAL BEAUTY
BALVA – BETTER NUTRITION (ASV)
Mums ir sevišķa apņemšanās rūpēties par skaistumu un krāsotu matu labsajūtu. Šīs ilgās tradīcijas gadu gaitā ir papildinātas ar dinamiku un konsekvenci, zināšanām, kas dienu no dienas veicina mūsu produktu ražošanu un tirdzniecību.
2017 – VICTOIRE DE LA BEAUTÉ
BALVA 2017–2018 (FRANCIJA)
Herbatint ir apbalvota kā 2017.–2018. gada matu krāsa par tās kvalitāti, balstoties uz patērētāju apmierinātību. Izvēlēta ekspertu grupa, kurā bija 70 produkta patērētājas, testēja Herbatint 12 nedēļas reālos lietošanas apstākļos. Patiešām, saskaņā ar Victoire de la Beauté noteikto kvalitātes pārbaudi, uzvarējušie produkti ir objektīvi jānovērtē, to lietojot ikdienas dzīves apstākļos. Herbatint balva ir atzinība par pašu matu krāsošanu* (*N un D toņi).
2016 – BEST OF NATURAL BEAUTY
BALVA – BETTER NUTRITION (ASV)
Herbatint atzīts par gada produktu, pateicoties tā izcilajām īpašībām, un ieguvis Better Nutrition Best of Natural Beauty balvu. Produkti ieteikti ideālajā iepirkšanās ceļvedī kā personīgās higiēnas must-haves 2016. gadā.
2015 – BRONZE ALIVE BALVA (KANĀDA)
Herbatint vēlreiz atzīts kā gada produkts par izcilību un inovācijām kategorijā “Personīgā higiēna un dabiskais skaistums” – to izvēlējās mazumtirgotājs. Herbatint ir vienīgais matu krāsošanas līdzeklis starp balvu ieguvējiem.
2014 – BRONZE ALIVE BALVA (KANĀDA)
Herbatint atzīts kā gada produkts par izcilību un inovācijām kategorijā “Personīgā higiēna un dabiskais skaistums” – to izvēlējās mazumtirgotājs. Herbatint ir vienīgais matu krāsošanas līdzeklis starp uzvarētājiem.
2012 – ECOFAMILY BALVA (POLIJA)
Ecology for Family atzīst Herbatint kategorijā “Dabīgi un videi draudzīgi produkti”.
2011 – ATZINĪBA NO ŽURNĀLA “60 MILLION
CONSOMMATEURS” (FRANCIJA)
Herbatint ir atzīts par 1. labāko izvēli formulas drošības un efektivitātes ziņā starp 18 ilgnoturīgo matu krāsu zīmoliem, kas tiek pārdoti gan vairumtirdzniecībā, gan dabīgās kosmētikas tirdzniecības vietās. Atzinību piešķīrusi “60 Million Consommateurs”, neatkarīgas organizācijas izdots žurnāls, kura mērķis ir aizsargāt patērētāju tiesības un kurš ir ļoti atzīts Francijā.
2010 – BRONZE ALIVE BALVA (KANĀDA)
Herbatint apbalvots kā gada produkts par izcilību un inovācijām kategorijā “Personīgā higiēna un dabiskais skaistums” – to izvēlējās mazumtirgotājs. Herbatint ir vienīgais matu krāsošanas līdzeklis starp balvu ieguvējiem.
2010 – SILVER ALIVE BALVA (KANĀDA)
Herbatint apbalvots kā gada produkts par izcilību un inovācijām kategorijā “Personīgā higiēna un dabiskais skaistums” – to izvēlējās patērētāji. Herbatint ir vienīgais matu krāsošanas līdzeklis starp balvu ieguvējiem.
2000 – AMERIKAS KVALITĀTES BALVA (ASV)
Zelta zvaigzne “American Award for Quality” reitingā, kas uzņēmumam Herbatint piešķir starptautisku atzinību par inovāciju un efektivitāti.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.