Lielliskam sirmo matu pārklājumam

Dabiskās (N) sērijas krāsas no 1N līdz 8N sedz 100% sirmu matu, sākot ar pirmo uzklāšanas reizi. Toņos 9N un 10N ir ļoti zema krāsojošo pigmentu koncentrācija, tāpēc tie jāsajauc ar nelielu daudzumu 8N, lai iegūtu vislabāko pārklājumu.

re

Ja vēlaties izmantot kādu no pelnu (C), zelta (D), vara (R), zeltainā vara (DR), sarkanbrūnā (M) vai Flash Fashion (FF) sērijas toņiem un jums ir liels procentuālais sirmo matu īpatsvars, vislabāko rezultātu sasniegšanai jums vajadzētu sajaukt izvēlēto krāsu (piemēram, 4R) ar līdzvērtīgu Natural (šajā gadījumā 4N) sērijas toni. Parasti, jo lielāks ir sirmu matu procentuālais daudzums, jo lielāks N daudzums jālieto līdzvērtīgā tonī (skatīt tabulu).

Piemērs: ja jums ir augsts sirmu matu īpatsvars (vairāk nekā 60%) un esat izvēlējusies izmantot 4R, iesakām sajaukt 40 (ml) 4N ar 20 (ml) 4R un pievienot 60 (ml) attīstītājkrēma, lai panāktu pareizu krāsas un attīstītājkrēma līdzsvaru: 1. (Sīkāka informācija: “Kā sajaukt divus vai vairākus toņus”).

ŅEMIET VĒRĀ

Lai iegūtu profesionālu rezultātu, iesakām sadalīt matus četrās vienādās daļās, atkal sadalot tās uz pusēm, izmantojot ķemmi:

  • Pirmā – vertikāli no priekšējās matu līnijas centra līdz aizmugurējās matu līnijas centram.
  • Otrais – horizontāli no vienas auss aizmugurējās daļas līdz otrai.

Ja mati ir ļoti biezi, līdzeklis jālieto uz mazākām matu šķipsnām, lai nodrošinātu, ka krāsviela vienmērīgi nokļūst visā matu garumā. Vienmēr sāciet no matu daļas priekšējās puses.
Sāciet uzklāt uz abām priekšpuses zonām, kur parasti ir visvairāk sirmu matu. Ja mati ir ļoti biezi, uzklājiet līdzekli uz mazākām matu šķipsnām, lai krāsviela vienmērīgi nokļūtu visā matu garumā.

Lai perfekti nosegtu sirmus matus, krāsu “uzklājiet”, nevis “uzsmērējiet” uz vietām, kur ir lielāka sirmu matu koncentrācija. Jo lielāka krāsojamā platība, jo lielāks produkta daudzums jāizmanto.

KĀ SAJAUKT FF TOŅUS, JA IR SIRMI MATI

Ja ir daudz sirmo matu, vislabāko rezultātu sasniegšanai iesakām izmantot FF (Flash Fashion) toni kopā ar N (Natural) sērijas toni, citādi krāsa var iznākt spilgtāka, nekā gaidīts.

  • Ja izvēlaties FF3 toni, kombinējiet to ar 5N.
  • Ja izvēlaties jebkuru citu FF sērijas toni, apvienojiet to ar 7N.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.