Filozofija

Jau vairāk nekā 50 gadus Mūsu produktus ir iedvesmojusi daba un sieviešu labsajūta.
M
ūsu uzdevums ir uzlabot sieviešu dabisko skaistumu, rūpējoties par matu izskatu un veselību.
Šī būtība joprojām raksturo mūsu filozofiju.

Mūsu produkti ir kā mūsu zīmols – vienkārši un mūžīgi, tie simbolizē mūsu mantojumu un mūsu zināšanas. Herbatint vienmēr ir bijusi visdabiskākā ilgnoturīgās matu krāsošanas jomā. Produktu krāsas, nianses un toņi katrai sievietei piedāvā to, kas vislabāk izceļ viņas personību. Patiesa māksla, lai sasniegtu vislabākos rezultātus, saglabātu matu veselību.
DABA UN ILGTSPĒJĪBA
Mūsu uzsvars ir uz produktu dabiskumu, tāpēc mēs izmantojam tīrākās izejvielas no farmācijas nozares un rūpīgi atlasītus bioloģiskus augu ekstraktus. Šī uzmanība tiek pievērsta arī mūsu iepakojumam, kas ir 100% pārstrādājams. Mēs esam dzīvnieku tiesību aizstāvji un atbalstām visu veidu dzīvnieku ekspluatācijas aizliegšanu.
PĒTNIECĪBA UN KVALITĀTE
Aizrautība un mērķtiecība ved mūs inovāciju un pētniecības virzienā. Laika gaitā pilnveidotās, izsmalcinātās un sabalansētās formulas ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu visdrošāko un dabiskāko matu krāsošanas alternatīvu.
ZINĀŠANAS UN SPECIALIZĀCIJA
Mums ir sevišķa apņemšanās rūpēties par skaistumu un krāsotu matu labsajūtu. Šīs ilgās tradīcijas gadu gaitā ir papildinātas ar dinamiku un konsekvenci, zināšanām, kas dienu no dienas veicina mūsu produktu ražošanu un tirdzniecību.
LOJALITĀTE UN UZTICĪBA
Godīgums, uzticēšanās, sadarbība, savstarpēja cieņa un, pats galvenais, atklātība un izcilība ir visu mūsu attiecību pamatā. Mēs lepojamies ar saviem uzticamajiem produktiem un pieejamajām cenām, kas nodrošina apmierinātus klientus kopš 1970. gada.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.