Ilgspējīgi projekti

Apņemšanās cienīt planētu un dzīvās būtnes, kas to apdzīvo
Herbatint galvenajai mītnei
piešķirts LEED sertifikāts
2018. gadā jaunā Herbatint galvenā mītne, kurā atrodas biroji un ražotne, ieguva prestižo LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikātu, ko izsniedza ASV Zaļās būvniecības padome. Lai pieņemtu lēmumu sertificēt visu mītni, kurā atrodas ražotne, loģistikas un biroju ēka, bija jāievieš augsti kvalitātes un veiktspējas standarti attiecībā uz izmantoto resursu samazināšanu un komfortu telpās. Rezultātā tapa ilgtspējīga ēka ar augstu komforta līmeni tās lietotājiem, kas lieliski iekļaujas tās dabiskajā vidē.
Aplūkojiet mūsu profilu tīmekļa vietnē Zaļās būvniecības padome, uzziniet vairāk par mūsu uzņēmumu un galveno mītni.
CERTIFIED B CORPORATIONS®
Certified B Corporations® atbilst visaugstākajiem pārbaudītiem sociālajiem un vides rādītājiem, publiskās pārredzamības un juridiskās atbildības standartiem un tiecas izmantot tirgus spēku, lai risinātu sociālās un vides problēmas. Viņi no jauna definē panākumus uzņēmējdarbībā, uzskatot, ka uzņēmējdarbība ietekmē un kalpo ne tikai akcionāriem, bet arī sabiedrībai un planētai. Antica Erboristeria, Herbatint uzņēmums, kļuva par B Corp™, jo mēs piekrītam šiem pamatprincipiem un nolēmām tos integrēt uzņēmuma izaugsmes un attīstības procesā. Apmeklējiet mūsu profilu B Corp tīmekļa vietnē.
ZERO IMPACT WEB®
Antica Erboristeria pievienojas Zero Impact Web®, lai samazinātu un kompensētu oglekļa dioksīda emisijas, kas rodas, izmantojot internetu. Tas tiek panākts, veidojot mežu jaunaudzes un veicinot to aizsardzību; tā ir neliela darbība, kas var dot ievērojamus rezultātus.
VEGĀNIEM PIEMĒROTI PRODUKTI, KAS RAŽOTI BEZ CIETSIRDĪBAS PRET DZĪVNIEKIEM
Antica Erboristeria atbalsta dzīvnieku tiesības, iestājoties pret izmēģinājumiem ar dzīvniekiem un atbalstot jebkāda veida ekspluatācijas aizliegšanu. Turklāt tā apliecina, ka tās produktu sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu, tādējādi apmierinot aizvien lielāka patērētāju skaita vajadzības.
ZAĻAIS IEPAKOJUMS
Starp galvenajām videi draudzīgajām iniciatīvām, ko Antica Erboristeria īsteno vides aizsardzības jomā, ir arī pilnībā pārstrādājama iepakojuma izmantošana, ko var izmantot atkārtoti, tādējādi veicinot patērētāju izpratni par vides jautājumiem un ļaujot viņiem samazināt radīto atkritumu daudzumu. Herbatint iepakojumam tiek izmantoti tikai materiāli no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem.
Antica Erboristeria ir uzlabojusi savu ietekmi uz vidi, izmantojot polietilēnu jaunajām pudelēm, kas radītas, pārveidojot iepakojuma dizainu. Polietilēna izmantošana un no tā izrietošais pudeļu svara samazinājums ir ļāvis samazināt oglekļa dioksīda emisijas (GSP), enerģijas (GER) un ūdens (H2O) daudzumu. Conai, Itālijas iepakojuma konsorcijs, tikko ir apbalvojis Antica Erboristeria kā vienu no uzvarētājiem projektā “Pensare Futuro”, kas popularizē produktu iepakojumus ar mazu ietekmi uz vidi.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.