HERBATINT ILGNOTURĪGA matu krāsas želeja

Matu krāsa Herbatint 5N Light Chestnut / Gaiši kastaņbrūna. Matu krāsa bez amonjaka

Herbatint krāsas īpašības

Herbatint ir ilgnoturīga matu krāsa bez amonjaka, kas satur 8 bioloģiskus augu ekstraktus, kuri 100% nokrāso sirmos matus ar pirmo krāsošanas reizi.

Nodrošinot dabisku, intensīvu un piesātinātu rezultātu. Jūsu mati atgūst mirdzumu un vitalitāti, uzreiz kļūstot veselīgāki un dabiski skaistāki.

UNIKĀLA UN MAIGA FORMULA
NESATUR AMONJAKU, REZORCĪNU, PARABĒNUS, SPIRTU, SMARŽVIELAS

Dermatoloģiski pārbaudīts un piemērots jutīgai ādai. Šis rezultāts apliecina zīmola īpašo kvalitāti un tā unikālo, labi līdzsvaroto formulu. Attīstītājkrēms satur zemu ūdeņraža pārskābes koncentrāciju (mazāk nekā 3% pēc sajaukšanas, kas atbilst 10% tilpumkoncentrācijas), kas ir ievērojami zemāka par Eiropas tiesību aktos (EK Nr. 1223/2009) atļauto 6% robežu.

Herbatint izmanto bezglutēna sastāvdaļas, kas pārbaudītas pret niķeli. Piemērots vegāniem.

DABĪGĀS SASTĀVDAĻAS

Formula, kas bagātināta ar 8 bioloģiskiem augu ekstraktiem:

alveja, baltās putas, bērza, burvju lazdas un mežrozīšu ehinācija (vairāk lasiet sadaļā par augu ekstraktiem).

Baro un aizsargā matus un galvas ādu, saglabā krāsas intensitāti, nodrošinot dabisku un noturīgu rezultātu.

36 KRĀSU TOŅI

Atrodiet savu ideālo toni, izvēloties vienu vai apvienojot vairākas krāsas, lai radītu savu unikālo un dabisko izskatu. Pudeles var atkārtoti aizvērt, ļaujot atlikušo produktu saglabāt vēlākai lietošanai.

VIEGLI LIETOT

Herbatint matu krāsas želeju ir viegli sajaukt un uzklāt, pateicoties tās želejveida konsistencei un formulai bez smaržas. Perfekts krāsas rezultāts tikai 40 minūtēs!

KRĀSAS REZULTĀTS 

Herbatint maigā formula ar zemu ūdeņraža pārskābes koncentrāciju (10% tilpumkoncentrācijas) ļauj izbalināt jūsu dabisko matu krāsu ne vairāk kā par 3 toņiem. Tikai krāsošanai ar lielāku ūdeņraža pārskābes koncentrāciju (30–40% tilpumkoncentrācijas) ir lielāka balināšanas spēja, kas neizbēgami ietekmē matu struktūru un veselību.

SAUDZĒJOT DABU

Herbatint iepakojums ir izgatavots no pilnībā pārstrādājama papīra, norādot tā izcelsmi. Herbatint produkti neatbalsta testēšanu ar dzīvniekiem un ir piemēroti vegāniem. Pudeles var atkārtoti aizvērt un lietot, ļaujot izmantot tikai nepieciešamo produktu, bet pārējo saglabāt vēlākai lietošanai, lai izvairītos no nevajadzīgas atkritumu radīšanas.

 

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.