Nevari izlemt starp 2 toņiem? Izveido savu matu krāsu miksējot toņus

Ar Herbatint vienmēr varat pielāgot savu izskatu un izveidot ideālo toni! Bet īpaši tad, ja neesat izlēmusi starp diviem toņiem un nezināt, kuru izvēlēties, tad… neizvēlieties! Jūs varat vienkārši izveidot savu vidējo toni, kas būs abu toņu sajaukums un apmierinās visas jūsu vajadzības un vēlmes!

Neatkarīgi no jūsu iecienītākās sērijas toņa (dabisks, zelta, vara, pelnu vai sarkanbrūns), vienkārši sajauciet divus toņus, kas jums patīk, vienādās daļās un piešķiriet dzīvību savam MyHerbatint izskatam.

Apskatīsim dažus piemērus:

N sērija: neesat izlēmusi starp gaiši brūnu 5N un tumši blondu 6N? Tad izmēģiniet 30ml 5N + 30ml 6N + 60ml attīstītājkrēma un iegūstiet brūnganu toni, kas bagātināts ar dabiski blondās krāsas spilgtumu.

M sērija: vai vēlaties sarkanbrūnu toni ar 5M (brūns) intensitāti un 7M (blonds) spilgtumu… tas ir vienkārši! Izveidojiet sarkanbrūnu toni, kas radīts tieši jums, ar ½ 5M un ½ 7M un samaisiet tos ar tādu pašu daudzumu attītstītājkrēma.

R sērija: izvēloties vara nokrāsas toni, bieži vien vēlaties toni ar brūnā 5R intensitāti un vara blondā 7R spilgtumu… tas ir vienkārši! Izveidojiet īpaši jums radīto vara toni ar ½ 5R un ½ 7R un samaisiet tos ar tādu pašu daudzumu attīstītājkrēma.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.