Par HERBATINT

1.
KAS IR HERBATINT?
Herbatint ir noturīga matu krāsas želeja, kas bagātināta ar 8 bioloģiskiem augu ekstraktiem. Tā nesatur amonjaku, rezorcīnu, spirtu, parabēnus un smaržvielas, un tajā ir ļoti zema ūdeņraža pārskābes koncentrācija. Tās formula ir dermatoloģiski pārbaudīta jutīgai ādai. Herbatint piešķir matiem dabisku krāsu, garantē perfektu pārklājumu sirmiem matiem jau no pirmās lietošanas reizes un var padarīt matus gaišākus ne vairāk kā par 2 toņiem. Kopš 1970. gada Herbatint ir visdabiskākā alternatīva efektīvai matu krāsošanai un kopšanai. Šodien tas ir pieejams vairāk nekā 40 pasaules valstīs, to pārdod veselīgas pārtikas veikalos, aptiekās un kosmētikas tirdzniecības vietās.
2.
VAI HERBATINT TIEK TESTĒTS UZ
DZĪVNIEKIEM? VAI TAS IR VIDEI DRAUDZĪGS?
Herbatint nav testēts uz dzīvniekiem un ir ražots saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem standartiem (GMP). Herbatint izmanto pilnībā pārstrādājamu kontrolētas izcelsmes papīru, un tas ir piemērots vegāniem, jo nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļās. Tā iepakojums ir pilnībā pārstrādājams un salokāms, un to var izmantot vairākkārt, lai novērstu atkritumu rašanos un ierobežotu ietekmi uz vidi.
3.
KĀDAS IR ATŠĶIRĪBAS STARP
HERBATINT UN HENNU?
Atšķirībā no hennas Herbatint ilgnoturīgā matu krāsas želeja ir viegli uzklājama un tai nav smaržas. Henna izveido apvalku ap matu šķipsnām, lai nebūtu iespējams uzklāt citas matu krāsas, savukārt Herbatint maigi iekļūst matos, tos nebojājot, piešķirot dabisku un spilgtu krāsu, un ir saderīgs ar citām procedūrām, piemēram, matu balināšanu.
Atšķirībā no hennas, kas piedāvā ierobežotu krāsu izvēli, Herbatint ir pieejami 36 toņi, kurus var jaukt kopā.
4.
VAI HERBATINT EFEKTĪVI NOKRĀSOS
MANUS SIRMOS MATUS?
Visas Herbatint krāsas pārklāj sirmus matus, sākot no pirmās lietošanas reizes. Tomēr, ja jums ir vairāk nekā 30% sirmu matu un ja jūsu izvēlētā krāsa ir zelta, vara, sarkanbrūna, pelnu vai flash fashion sērijas tonī, tad, lai panāktu perfektu krāsu rezultātu, jums vajadzētu sajaukt izvēlēto toni ar to pašu Natural sērijas toņa ciparu.
Piemēram, ja jums ir 50% sirmu matu un jūsu izvēlētā krāsa ir 6D (tumši zeltaini blonds), mēs iesakām 6D krāsu sajaukt ar tādu pašu 6N (tumši blonds) krāsas daudzumu. Neaizmirstiet izmantot attīstītājkrēma daudzumu, kas vienāds ar abu krāsu kopējo daudzumu. Krāsu un attīstītājkrēmu vienmēr jāsajauc vienādās daļās (1:1).

Atšķirībā no hennas, kas piedāvā ierobežotu krāsu izvēli, Herbatint ir pieejami 36 toņi, kurus var jaukt kopā.
5.
VAI HERBATINT IR KLIENTU
ATBALSTA DIENESTS?
Jā, uz Herbatint iepakojuma ir norādīts atbalsta tālrunis, un tas atšķiras atkarībā no valsts, kurā produkts tiek pārdots. Zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru, varat saņemt visu nepieciešamo informāciju par produktu.
6.
VAI HERBATINT IR
DROŠS PRODUKTS?
2011. gadā Herbatint tika atzīts par izvēli Nr. 1 formulas drošības un efektivitātes ziņā pēc salīdzinājuma ar 18 ilgnoturīgo matu krāsas zīmoliem tirgū gan vairumtirdzniecībā, gan dabīgās kosmētikas tirdzniecības vietās. Atzinību piešķīra “60 Million Consommateurs” – Francijā plaši pazīstams žurnāls, ko izdod sabiedriska un neatkarīga organizācija; tās mērķis ir aizsargāt un informēt par patērētāju tiesībām, izmantojot pilnīgi neatkarīgu un faktiem balstītu redzējumu un veicot salīdzinošus pētījumus par sabiedrībai svarīgiem produktiem un pakalpojumiem. Pamatojoties uz ņemtajiem toksikoloģiskajiem parametriem, Herbatint izceļas ar ļoti zemu potenciāli kaitīgu vielu un kairinātāju izmantošanu. Herbatint krāsviela tiek novērtēta arī par dabisko un noturīgo krāsu.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.