Drošības instrukcija

1.
KAS IR FENILĒNDIAMĪNS JEB PPD?
UN KĀPĒC CILVĒKI PAR TO TIK DAUDZ RUNĀ?
PPD (p-fenilēndiamīns) pašlaik ir neaizstājama ilgnoturīgās matu krāsošanas sastāvdaļa, jo tā ļauj efektīvi pārklāt sirmus matus, un, izmantojot kopā ar citām krāsvielām, tā var piedāvāt ļoti dažādus TOŅUS. Ja ilgnoturīgās matu krāsas produktā netiek izmantots PPD, tas noteikti ir aizstāts ar para-toluenediamīnu (PTD), vielu, kas tāpat kā PPD var izraisīt alerģiskas reakcijas.
Herbatint želejas maisījumos vidējā PPD koncentrācija ir ievērojami zem atļautās robežas.
2.
VAI HERBATINT SATUR FENILĒNDIAMĪNU (PPD)?
Jā, tāpat kā lielākā daļa tirgū pieejamo krāsvielu (sīkāku informāciju skatīt iepriekš), taču, kā jau minēts, tā sastāvā ir neliels daudzums, kas vidēji ir piecas reizes mazāks par Eiropas noteikumos atļauto.
3.
VAI VARU KRĀSOT MATUS AR HERBATINT, JA MAN IR
VEIKTA ĶĪMIJTERAPIJA?
Šādā gadījumā vienmēr ir ieteicams konsultēties ar ārstu, kurš var sniegt padomu par konkrēto gadījumu. Daudzas sievietes izmanto Herbatint dažus mēnešus pēc ķīmijterapijas cikla beigām, jo tā ir visdabiskākā matu krāsošanas alternatīva un ar pierādītu krāsas efektivitāti. Visos gadījumos mēs iesakām veikt jutības testu 48 stundas pirms produkta lietošanas (vairāk norādījumu iepakojumā).
4.
ESMU GRŪTNIECE UN BAIDOS, KA ILGNOTURĪGĀ KRĀSA
VAR BŪT BĪSTAMA MANAM BĒRNAM.
Šādā gadījumā vienmēr ir ieteicams konsultēties ar savu ginekologu, kurš var sniegt padomu par konkrēto gadījumu. Daudzas sievietes grūtniecības laikā ir lietojušas Herbatint, nesaskaroties ar problēmām. Visos gadījumos mēs iesakām veikt jutības testu 48 stundas pirms produkta lietošanas (vairāk norādījumu iepakojumā).
5.
VAI ES VARU LIETOT HERBATINT UZ
SKROPSTĀM UN UZACĪM?
Herbatint nav piemērots skropstu vai uzacu krāsošanai, un to nav paredzēts lietot bārdām un ūsām. Mēs stingri iesakām izvairīties no neatbilstošas produkta lietošanas.
6.
AGRĀK MAN IR BIJUŠAS ALERĢISKAS
REAKCIJAS UZ PERMANENTĀM KRĀSĀM
AR AMONJAKU, VAI MAN VARĒTU BŪT
TĀDA PATI REAKCIJA, JA ES IZMANTOŠU
HERBATINT?
Ja jūsu iepriekšējo alerģiju izraisīja amonjaka klātbūtne, Herbatint varat lietot bez problēmām, jo tā formula nesatur amonjaku. Turklāt Herbatint krāsviela, kas dermatoloģiski pārbaudīta jutīgai ādai, ir lieliski piemērota jebkuram ādas tipam. Visos gadījumos mēs iesakām veikt jutības testu 48 stundas pirms produkta lietošanas (vairāk norādījumu iepakojumā).
7.
VAI HERBATINT MATU KRĀSAS
SATUR FORMALDEHĪDU?
HERBATINT permanentās matu krāsas nesatur formaldehīdu vai formaldehīda atvasinājumus, tāpēc mūsu sastāvā nav šādu sastāvdaļu.
8.
VAI KOSMĒTIKAS LĪDZEKĻOS IR ATĻAUTS
IZMANTOT FORMALDEHĪDU?
Formaldehīds pats par sevi ir sastāvdaļa, kas aizliegta kā konservants kosmētikas līdzekļos.
Tomēr Eiropas Regula 1223/2009 atļauj izmantot tā sauktos formaldehīda atvasinājumus – sastāvdaļas, kas var izdalīt formaldehīda paliekas produkta iekšienē, tā saukto brīvo formaldehīdu. Saskaņā ar Eiropas regulu kosmētikas līdzekļus, kas satur formaldehīda atvasinājumus, Eiropas Savienības regulā atļautajās robežās var uzskatīt par drošiem lietošanai patērētājiem.

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.