5 ZELTA likumi sirmo matu krāsošanai

Sekojiet mūsu krāsu meistara padomiem, lai iegūtu vislabāko iespējamo sirmo matu nokrāsošanu. Atklājiet profesionāļu noslēpumus, lai mājās radītu viendabīgu, dabisku un perfektu krāsu!

1) Sāciet ar Herbatint uzklāšanu uz vietām, kur ir lielāka sirmu matu koncentrācija (bieži vien uz deniņiem un priekšējās matu līnijas), un tikai pēc tam uzklājiet pārējo līdzekli uz visām matu saknēm. Neaizmirstiet, ka 40 minūšu iedarbības laiks jāsāk skaitīt produkta uzklāšanas beigās.

2) Sadaliet matus daļās tā, lai tās būtu pēc iespējas mazākas: lai nodrošinātu profesionālu rezultātu, vislabāk ir matus krāsot mazās šķipsnās, lai pārliecinātos, ka produkts tiek uzklāts vienmērīgi visā matu garumā. Lai to izdarītu, varat izmantot matu sukas roktura spico galu.

3) Pārliecinieties, ka matu krāsas želeja ir uzklāta pietiekamā daudzumā vietās, kur ir vairāk sirmo matu, un pārāk daudz neizmantojiet matu suku, uzklājot līdzekli: sirmajiem matiem jābūt labi piesātinātiem ar matu krāsas želeju.

4) Profesionāļu padoms: Ja pēc krāsošanas beigām jums ir nedaudz jauktās krāsas pārpalikums, varat to vēlreiz uzklāt sirmākajām matu vietām. Pēc tam, kad ir beidzies krāsas iedarbības laiks, dziļi izmasējiet matu saknes, lai panāktu viendabīgu rezultātu un varētu tos vieglāk izskalot.

5) Izvēlieties dabisku toni matu saknēm. Sērijas Natural krāsu nianses garantē optimālu sirmu matu pārklājumu, salīdzinot ar citām produktu sērijām. Tāpēc ieteicams sākt pie saknēm ar dabisko toni un pēc tam to sajaukt garumā ar vēlamo toņa niansi, dozējot vienu un otru procentuālo daudzumu atkarībā no vēlamā toņa intensitātes. Piemēram, ja vēlaties iegūt zeltainas blondīnes efektu, sāciet ar dabisko toni (piemēram, 70% no 7N) uz saknēm un pievienojiet nelielu procentuālo daudzumu izvēlētā toņa nianses (piemēram, 30% no 7D). Gluži pretēji, uz garumiem izvēlētā toņa nianses procentuālais daudzums būs lielāks nekā dabiskajam tonim (70% 7D un 30% 7N).

Mūsu partneri

Veselīgiem matiem
Kontakti
Adrese: Eksporta iela 3-16,
Rīga , LV-1010

Tel.nr.: +371 28060603
E-pasts: shop@herbatint.lv
Studijas darba laiki:
Darba dienās pēc iepriekšēja pieraksta.
© herbatint.lv. Visas tiesības paturētas 2023.